krapus.jpgU 5. kolu 1.županijske nogometne lige zapad seniori NK Krašića odigrali su utakmicu s Pušćom na domaćem terenu. Već u 10. minuti Josip Penić zabija ali sudac označava zaleđe..Sljedeći napad imamo korner, Prstac centrira a na odbijenu loptu naletio je Burja i zabija svoj drugi pogodak u sezoni.Pred kraj drugog poluvremena gosti izjednačuju na pogrešku našeg obrambenog igrača Ferenčića.Na poluvremenu je bilo 1-1.U nastavku smo bili bolji, Dario Novosel zabija prekrasan pogodak te napušta igru zbog ozljede.I 15 minuta prije kraja Franjo Penić je skrivio jedanesterac nad igračem Pušće koji ga i realizira.Imali smo u zadnjim minutama pogodak Vrbetića koji je bio u zaleđu, te još par prilika pucao je Marko Penić, Josip Penić i Danijel Petković..Ali ostalo je neodlučeno..Konačni rezultat 2-2.Igrali si: Šimatić, Rajaković, Ferenčić, I.Penić, Tuček, K.Penić, M.Petković, Prstac, Burja, J.Penić, D.Novosel..

Još su igrali M.Penić,Vrbetić,Pužin,F.Penić,D.Petković..Tomislav Golub nije mogao nastupiti zbog tri žuta kartona.Razočarenje naših igrača protiv slabašne Pušće, ali idemo dalje, već za tjedan dana igramo u Cvetkoviću.