NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Month: September 2007 (Page 1 of 2)

Novi bodovi u Cvetkoviću

tucek.jpgNK Krašić i dalje osvaja bodove a danas i kod zadnjeplasiranog Cvetkovića.Očajna igra Krašića, ali pobjeđujemo.Za 0-1 domaćin zabija auto gol na centaršut Novosela..U prvom poluvremenu smo imali dosta prilika ali na odmor se otišlo sa 0-1.U drugom djelu jako loša igra i Cvetković zabija iz slobodnog udarca.Pred kraj utakmice imali smo jedanesterac kojeg je izborio najbolji igrač utakmice Mario Tuček, a netočan izvođač bio je Štef Burja, ostalo je 1-1.Zadnjih 20 minuta ušao je”Peter Crouch”(Marko Penić) i zabio za pobjedu.Igrali su:Šimatić, Rajaković, Ferenčić, I.Penić, Golub, Tuček, Prstac, Burja, M.Petković, J.Penić,Novosel..Nakon još jedne loše partije seniori su isčupali 3 boda i najvjerojatnije treće mjesto..U nedjelju u Krašić dolazi Mladost Kraj Donji.

Pioniri izgubili u Samoboru sa 1-0..

Krašić-Brezarić 15-1

juniori.jpgU subotu na domaćem terenu juniori Krašića bili su bolji u derbiju sa 15-1 od susjeda iz Brezarića.Nakon izgubljene utakmice od Pribić naši dečki vraćaju se natrag na pobjedničke staze..Za sad imamo 4 pobjede i 1 poraz. BRAVO!!!

Seniori igraju u nedjelju u Cvetkoviću..

Loša igra Krašića

krapus.jpgU 5. kolu 1.županijske nogometne lige zapad seniori NK Krašića odigrali su utakmicu s Pušćom na domaćem terenu. Već u 10. minuti Josip Penić zabija ali sudac označava zaleđe..Sljedeći napad imamo korner, Prstac centrira a na odbijenu loptu naletio je Burja i zabija svoj drugi pogodak u sezoni.Pred kraj drugog poluvremena gosti izjednačuju na pogrešku našeg obrambenog igrača Ferenčića.Na poluvremenu je bilo 1-1.U nastavku smo bili bolji, Dario Novosel zabija prekrasan pogodak te napušta igru zbog ozljede.I 15 minuta prije kraja Franjo Penić je skrivio jedanesterac nad igračem Pušće koji ga i realizira.Imali smo u zadnjim minutama pogodak Vrbetića koji je bio u zaleđu, te još par prilika pucao je Marko Penić, Josip Penić i Danijel Petković..Ali ostalo je neodlučeno..Konačni rezultat 2-2.Igrali si: Šimatić, Rajaković, Ferenčić, I.Penić, Tuček, K.Penić, M.Petković, Prstac, Burja, J.Penić, D.Novosel..

Još su igrali M.Penić,Vrbetić,Pužin,F.Penić,D.Petković..Tomislav Golub nije mogao nastupiti zbog tri žuta kartona.Razočarenje naših igrača protiv slabašne Pušće, ali idemo dalje, već za tjedan dana igramo u Cvetkoviću.

F-O-T-O-G-A-L-E-R-I-J-A

Poraz juniora

img_7018.jpgJuniori izgubili doma od NK Pribića 11-0..Naši su igrali s 8 igrača dok je protivnika bilo i na klupi..Ovo je prva izgubljena utakmica ove sezone.Sljedeća utakmica je s Brezarićem..

Pioniri izjednačeno

ucenici.jpgNedjelja, 16.09.2007.

Zdnečina-Krašić 2-2

Pioniri Krašića sa Zdenčinom odigrali su nerješeno.Sa dobrom igrom ipak nisu došli do pobjede.Strijelci za nas bili su Mario Golub i Damijan Barković,dok je Karlo Ćuk zabio autogol.Junak prošle utakmice Luka Penić je ozljeđen.Plan za sljedeću utakmicu je: IDEMO PO POBJEDU!!!

L.Krnežić

Četvrto mjesto za seniore

1.jpgJako dobar početak za seniore NK Krašića.Trener Damir Ilijanić može biti zadovoljan ovakvom ekipom i rezultatima, u četiri kola osvojili smo 9 bodova, tri pobjede i jedan poraz..U nedjelju nam dolazi Pušća i svi očekujemo novu pobjedu i treće mjesto na tablici.Prvo i drugo mjesto drže Sava Drenje i Dinamo Okić sa svim pobjedama u prva 4 kola.

Pioniri odigrali 2-2 u Zdenčini.

Seniorima nova 3 boda

micek.jpgU 4.kolu seniori Krašića ostvarili su pobjedu od 1-2 protiv Mladost Luke.Strijelac oba 2 naša pogotka bio je Josip Penić MICEK.Za naše su nastupili Šimatić, Rajaković, Ferenčić, K.Penić, Tuček, Golub, M.Petković, Prstac, Burja, J.Penić, D.Novosel..Još su ušli Ivica Penić, Dalibor Vrbetić, Ivan Pužin i Marko Penić..Sljedeću nedjelju dočekujemo Pušću koja još nema bodova u ovoj sezoni…IDEMO NA PRVO MJESTO…

Još jedna pobjeda juniora

franjopenic.jpgI u 3.kolu juniori nezaustavljivi. U subotu su bili bolji od Okića sa 1-5 u Kozlikovu. Strijelci za naše bili su Josip Tukić hat-trick, Matija Penić i Mario Prstac, dok je asistent svih pet golova bio Franjo Penić.

Strijelci 1.ŽNL zapad

strijelci.jpgOdigrana su 3 kola 1.županijske lige zapad i već imamo igrača od 5 pogodaka.Tucman iz Vatrogasca je prvi strijelac s postignutih 5 golova, drugi su Jakovina i Košutić..više na listi strijelaca..

.

L-I-S-T-A S-T-R-I-J-E-L-A-C-A

S-T-A-T-I-S-T-I-K-A iz kola u kolo 1.ŽNL

10 bodova od mogućih 12

pionirijunioriseniori.jpgZa vikend igrali su svi uzrasti nogometnog kluba Krašić.Kao što znate prvo su juniori golijadom od 10-1 “pregazili” Svetu Janu.Drugi dan u nedjelju pioniri odigrali 1-1 s Cvetkovićm pod vodstvom novog trenera..Popodne seniori osvajaju nova 3 boda protiv NK Novaki, a u ponedjeljak veterani visokim rezultatom od 5-0 pobjeđuju Čeglje..Jako dobri rezultati za nogometni klub Krašić..Osvojili smo čak 10 bodova od mogućih 12..Idemo dalje po nove bodove.