NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Month: October 2021

Veselić opravdao dolazak!

Nogometaši Krašića na pogon Tukića, Veselića i Keleminca došli do još jedne pobjede i povratka na 4.mjesto tablice. U prvom poluvremenu Josip Tukić zabija za vodstvo od 1-0. Na odmor se je otišlo s vodstvom, a u drugom djelu “hladan tuš” za naše kad su gosti okrenuli sa dva brza pogotka. U nastavku utakmice rušenje Ribića u šesnestercu, a sigurni Veselić šalje golmana gostiju u drugu stranu. Keleminec zabija za 3-2, i ponovno okreće utakmicu u našu korist. Gosti se nisu još oporavili od šoka, kada sjajni Boro Veselić iz slobodnjaka para mrežu za konačnih 4-2.

Prekinut niz Krašića!

Nogometaši Krašića poraženi su u Pisarovini od Jamnice. Već na početku utakmice domaćini su promašili kazneni udarac, kojeg je Mikuš obranio. Uz podjednaku igru na odmor smo otišli sa 0-0. Domaćini su otvorili bolje drugo poluvrijeme, preko Vujanića su došli u vodstvo. U 77. minuti Pavek je povisio na 2-0, a konačnih 3-0 postavio je Čačković. Okrećemo se novoj utkmici, i vjerujemo u povoljan rezultat, u nedjelju nam dolazi BSK Brdovec.

Peta uzastopna pobjeda!

Seniori NK Krašić nastavili su sa nizom pobjeda, četiri u prvenstvu i jedna u kupu. U nedjelju smo nadigrali Pušću sa 2-0, a u strijelce su se upisali Boro Veselić iz kaznenog udarca i Marko Povrženić lobom golmana iz polovice igrališta. Prekrasan pogodak Mare u 90. minuti za konačan rezultat od 2-0.