NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Month: August 2010 (Page 1 of 2)

Veterani dobili Jasku!

vetereaniI veterani Krašića krenuli su sa svojom sezonom. Danas su ugostili Jasku i pobjedili sa 4-0. Strijelci za naše bili su Krešo Penić, Josip Hržic dva gola i Franjo Penić Cica.

Tuček,Prstac i Burja za veliku pobjedu Krašića!

IMG_0156Seniorima krenula nova sezona utakmicom protiv NK”Novaki” Samoborski na domaćem terenu. Već u prvoj minuti iz slobodnjaka zabio Prstac, a nekoliko minuta kasnije na 2-0 povisuje kapetan Tuček. Za 3-0 Tuček opet zabija, ovaj put  glavom na centaršut Tukića, na poluvremenu visokih 3-0. Početkom drugog djela gosti su zabili iz jedanesterca. Do kraja utakmice Prstac i Burja su povisili na konačnih 5-1. U ovoj utakmici zbog kartona iz prošle sezone nije mogao nastupit Matija Šimatić, pa je priliku dobio naš drugi golman Josip Penić-Micek.

Sava Strmec bolja sa 0-1!

utakmicaU subotnjoj utakmici ugostili smo Savu Strmec iz četvrte Hrvatske lige. Igrala se je utakmica županijskog kupa, a gosti su slvaili sa 0-1!

Remi u Mostanju!

decoSeniori odigrali sa 1-1 u Mostanju. Bila je to prijateljski utakmica, a za naše je bio strijelac Marijan Petković!

Čačkovina do prvog mjesta!

vuzmenke-turnirZa vikend se je u Krašiću odigrao tradicionalni turnir vuzmenki. Sudjelovalo je 10 ekipa, a do kraja su otišli igrači Čačkovine. Drugo mjesto osvojili su Penićarci dok su treći bili Rutak, a četvrti Hrženik. Najbolji strijelac turnira je Mario Tuček, golman Zvonko Benković a najbolji igrač vuzmenki 2010 Matija Rajaković.

Remi u trećoj pripremnoj utakmici!

krasicU trećoj pripremnoj utakmici nogometaši Krašića odigrali su 0-0 sa Zrinskim iz Ozlja. Jako dobra utakmica obje momčadi! Seniorima preostaje turnir vuzmenki, a nakon turnira okupljaju se u utorak na novom treningu.

Danas dolazi Ozalj, sutra u Okić!

mihaelanovoselDanas u 18.30 Ketovi igrači igraju svoju treću pripremnu utakmicu sa Zrinskim iz Ozlja. Zadnja utakmica ove dvije momčadi igrala se je u 3 mjesecu u Medulinu na pripremama, a Ozljani su bili bolji. Sutra je na rasporedu utakmica u Okiću, u 18.00 sati.

Za vikend turnir vuzmenki!

vuzmenkeSljedećeg vikenda 14.i15. kolovoza održat će se tradicionalni turnir vuzmenki. Kao što znamo već četiri godine zaredom Rutak je najbolji, tko će ove godine, vidjet ćemo u nedjelju. Oba dva dana zabavljat će vas Krunoslav Stepinac. Tokom dana bogata ponuda pića i pečenja i dobrog nogometa!

Penić preuzeo juniore!

peKao što znamo juniori nemaju trenera, a dolaskom nove sezone trebalo je razmišljat i o podmladku koji funkcionira jako slabo. Kristijan Penić preuzet će ovu selekciju, koja uz ove dobre igrače od kojih već neki treniraju u prvoj momčadi mogu doć do jako dobrog rezultata ove sezone. Našem senioru i budućem treneru juniora pomoć će i neki drugi igrači u ovom novom poslu. U srijedu je prozivka i prvi trening juniora.

Pobjeda nad Mostanjem!

IMG_8464U drugoj pripremnoj utakmici koja se je igrala u nedjelju popodne, Krašić je bio bolji sa 4-2 protiv NK”Mostanje”. Strijelci za naše bili su dva puta Antonio Burja i dva gola Marijana Petković. Sljedeći trening je u utorak u 19.00 dok u četvrtak dočekujemo Zrinski iz Ozlja.