Archive forOctober, 2007

Poraz seniora 3-1

img_8326.jpgU nedjelu u Pojatnom igrali su seniori Krašića i Croatie Pojatno.Izgubili smo sa 3-1.Prvo poluvrijeme završilo je 1-0 za domaće.Početkom drugog poluvremena domaći igrači zabili su za 2-0, par minuta kasnije i za 3-0..Počasni gol uspjeli smo zabiti 15 minuta prije kraja, strijelac je bio Dalibor Vrbetić..I dalje se nalazimo na drugom mjestu, samo sad zaostejemo 6 bodova za Savom Drenje dok je Okić treći sa zaostatkom od 7 bodova.Ostala su još 3 kola do kraja, Krašić igra u nedjelju doma s Vatrogascom, pa idemo u goste kod Save Drenje, i zadnje kolo nam dolazi Dinamo Okić..Jako težak raspored do kraja prvenstva.

Juniorima odgođena utakmica, dok su pioniri u gostima na jako lošem terenu izgubili sa 4-0.

Comments (2)

Intervju tjedna

tucek.jpgOvog tjedna intervju za www.nk.krasic.com dao je Mario Tuček..Možemo reći možda i najbolji igrač trenutno..

I-N-T-E-R-V-J-U T-J-E-D-N-A

Comments

Comments (11)

Pobjeda za 2. mjesto

pobjedakrasic.jpgNK Krašić nakon jos jedne pobjede zauzima drugo mjesto na tablici.Igrali smo s Rakitjem i dobili sa čak 5-1..Već u 5. minuti Krešo Penić promašuje jedanesteraca,malo kasnije zabija Tuček i Prstac…Za 3-0 strijelac opet Mario Tuček iz 11 m..U drugom poluvremenu Prstac zabija za 4-0 prekrasnim slobodnjakom, i za 5-0 opet Tuček..Gosti su zabili jedan gol 20 minuta prije kraja..Krašić – Rakitje 5-1…Krašić zauzima 2. mjesto na tablici 1.županijske lige zapad iza Save Drenje sa zaostatkom od 3 boda..Sljedeće kolo igramo u Pojatnu sa Croatiom.

F-O-T-O-G-A-L-E-R-I-JA

Comments (4)

Juniori izgubili

krasicokic.jpgJuniori NK Krašića izgubili doma od Okića sa 0-3..Nakon neiskorištenih prilika Prstaca i Ćuka gosti su počeli igrati i zabili za 0-1, s kojim smo rezultatom otišli na odmor.Drugo poluvreme Okićani zabijaju s 11 m i vode sa 0-2,konačnih 0-3 gosti zabijaju pred kraj utakmice.Trenutno se nalazimo na drugom mjestu prvenstvene tablice sa zaostatkom od 3 boda iza Okića.

Seniori igraju u nedjelju 21.10. u 16:00 sati u Krašiću..

KRAŠIĆ – RAKITJE

Comments

Nova 3 boda

decotucek.jpgU nedjelju 14.10. odigrala se utakmica NK Krašića u gostima. Igrači kluba Kraljev Vrh bili su nam novi domaćini. Odmah po početku utakmice moglo se primjetiti da s nama nema šale, te da je Krašić uvjereno došao po pobjedu. Naime, odmah u prvom poluvremenu zabili smo 2 gola, za koje je strijelac bio Mario Tuček, moram napomenuti da je ovo jedna od utakmica na kojim je Tuček stvarno dobro igrao, rekla bih vrhunski. No sebičnost ga je i danas nagradila. Na kraju prvog poluvremena, umjesto da asistira suigraču Kefiju i postignu još jedan pogodak, on se radije igrao junaka pa sam pokušao izvesti hat-trick. No nije uspio.Naravno, nitko mu to neće zamjeriti jer je ujedno jedan od junaka ove odlično odigrane tekme. Ali ima još jedna jaka karika ove utakmice a to je Marijan Petković zvan Dećo,koji je sjajno igrao srednjeg veznog. Pomagao je maksimalno obrani te čistio gotovo sve lopte sa naše polovice igrališta.U drugom poluvremenu domaćini pokušavaju nešto poduzeti no ne uspjevaju. Naši naravno ne posustaju i igraju dalje. Sve u svemu bili smo bolji i zasluženo smo odnijeli pobjedu, u koju nekolicina i nije bila sigurna. Naime, igralo se bez gotovo ključnih igrača, Novosela, Goluba,J.Penića te Prstaca koji nisu mogli igrati.. Ali borbenost i upornost Krašića donijelo je nova 3 boda. Sve pohvale privremenom treneru NK Krašić, bar ovaj put nije izgubio sve živce na terenu.. A i nadam se da je i glas na mjestu….. pozdrav od najvjernijih navijača.