Archive forMarch, 2021

Suci podijelili bodove u Brdovcu!

Još jednom smo svjedočili sudačkoj krađi ove godine u našoj 1. županijskoj ligi zapad. Utakmica u borbi za opstanak, di Krašić stoji puno bolje od posljednjeg BSK-a, kojem ne mogu pomoć ni ova tri gospodina kojih se očito nije sram blamirat iz utakmice u utakmicu. Na samom početku utakmice ozljedio nam se je Nikola Bucković, zamjenio ga je Josip Tukić. U sljedećem naletu Ribića u šesnestercu ruši obrambeni igrač, sudac nastavlja igru kao da ništa nije bilo. Nekoliko minuta kasnije u šesnestercu pada Josip Tukić, ista priča. A onda da nam vrati, sudi nam se svaki kontakt na centru, dok bi domaćini dobivali faulove u zoni od 20/25 metara. Drugo poluvrijeme gosti izjednačuju uz ofsajd od metra i pol, zastavica ostaje spuštena i gosti slave. Pred kraj utakmice Ribić još jednom rušen u šesnestercu i jednom izvan šesnesterca, ali sve ostaje isto, kriterij se ne mjenja. Na kraju utakmice možemo biti zadovoljni, jer smo igrali 11 na 14, pa i ovaj bod je velik, a domaćini nažalost ne mogu ni sebi pomoć da bi im tko drugi, jer ovaj bod je njima kao i nula, ali ga imaju zahvaljujući nekom drugom.

Comments

Juniorima pobjeda nad Okićem!

U 11. kolu naši juniori su nadigrali Dinamo Okić rezultatom 2:0. Gosti su već u 15.minuti imali kazneni udarac kojeg je odlični Gvozdanović obranio. Šest minuta kasnije Krunoslav Makarić doveo je domaćine u vodstvo, te se na odmor otišlo s rezultatom 1:0. U nastavku su nekoliko prilika imale obje momčadi, a utakmicu je zaključio Tomislav Majhanović u 77. minuti susreta, za konačnih 2:0.