Seniori otvorili sezonu pobjedom!!!

matija1pobjeda.gifPrvo kolo i odmah pobjeda u gostima. Seniori NK Krašića igrali su u Igrišću protiv kluba koji je tek ušao u prvu županijsku ligu zapad. Dobro smo otvorili utakmicu pogotkom iz slobodnog udarca kapetna Krešimira Penić(Kefi). Na poluvremenu smo već vodili 3-0, a još su se u strijelce upisali Tomislav Golub i Mario Tuček. Da bi krajem drugog poluvremena dobili dva gola i čekalo se izjednačenje, ali obrana to nije dopustila. Konačan rezultat 3-2. Sastav koji je započeo utakmicu..Šimatić, K.Penić, I.Penić, D.Ferenčić, Tuček, Rajaković, M.Petković, S.Burja, M.Prstac, J.Penić, T.Golub…

Trener Damir Ilijanić uz punu klupu i s dva igrača na tribini može biti zadovoljan ovom utakmicom…ČESTITAMO NA ZASLUŽENOJ POBJEDI U PRVOM KOLU…Idemo po nova tri boda u Jakovlje…