krasicjaska.jpgU utorak u 18:00h u Jaski na centrali igrali su Jaska i Krašić kup utakmicu.Prvo poluvrijeme smo igrali s 9 igrača a u drugom s 10.Prvo poluvrijeme bilo je 0-0,1.gol:Početkom drugog poluvremena Ivica Penić vrati loptu Šimatiću on se posklizne dva puta,a Cuki uzima loptu i zabija za 1-0 za Jasku.Drugi gol 10.minuta kasnije opet na pogrešku našeg golmana.Za nas je bio strijelac Josip Penić(Micek) iz slobodnog udarca.Mogli smo još zabiti,Krešo Penić našao se sam pred Jaskanskim golmanom i on brani,te je naš kapetan zaprijetio preko slobodnog udarca i skoro s centra kad je promašio prazan gol.No u zadnjoj minuti nas je oštetil sudac jer nije dosudio čisti jedanesterac na Krešimiru Penić.Rezultat 2-1 za jako slabu Jasku.

igrali su:Šimatić,A.Penić,I.Penić,D.Petković,Tuček,M.Penić,K.Penić,M.Petković,