U golijadi kup-a NS Jaska između Krašića i Zdenčine pobjeda je pripala domaćinu. U prvih 11 nastupili su: Mikuš, Matoš, K.Cipurić, Štajcer, Šimecki, Povrženić, Keleminec, L.Penić(C), Grgetić, D.Tukić, Matko. Bitno oslabljeni bez petorice standardnih na poluvrijeme smo otišli sa visokih 4-1. Da bi u drugom poluvremenu gosti došli na samo gol zaostatka. Do kraja utakmice palo je još pogodaka, a konačan rezultat 6-5 za domaće. U strijelce su se upisali Danijel Tukić dva puta, kao i Marko Povrženić, a po jedan su zabili Mateo Matko i Dominik Grgetić.

U drugim utakmicama kup-a NS JASKA, Mladost Klinča sela u gostima svladali Dinamo Okić sa 0-1, dok je Donja Kupčina u Gorici Svetojanskoj sa 2-3 bila bolja od Svete Jane. Još će se naknadno odigrati utakmica između Jamnice i Jaske Vinogradara.