Remi u Jakovlju!

U 21. kolu igrali smo u Jakovlju i odigrali 1-1. Prvo poluvrijeme vodili smo 0-1, strijelac Marijan Petković u 40*minuti solo prolaskom obrane i golmana domaćih te poslao loptu u praznu mrežu! U drugom poluvremenu domaći igrač iz kornera uspio neometan poravnat rezultat. Početkom drugog poluvremena ozljedio se Filip Penić a zamjenio ga je Dominik Štajcer. U zadnjih desetak minuta imali smo veliku priliku Cipurića kojem je golman obranio udarac, a u 90* minuti drugi žuti karton i crveni je zaradio Danijel Tukić. Igrali smo u sastavu: Šimatič, Ferenčić, F.Penić, Šimecki, D.Tukić, Bublić, J.Tukić, Petković, Prstac, Tuček, K.Novosel..Još su igrali Štajcer i Cipurić. Putovali smo autobusom na utakmicu, a uz igrače bilo je puno navijača i prijatelja kluba. Sljedeće kolo igramo na veliku subotu, a dočekujemo Zrinski Farkaševac.