krasic-jaskaUtakmica polufinala kupa NS Jastrebarsko igrala se u Krašiću. Naši domaćini istrčali na zagrijavanje u majcama nešeg velikog sponzora GMAP ĆUK, i sve je kazalo da će danas u Krašiću bit fešta. Već u drugoj minuti utakmice Mihael Novosel je “prizemljio” višeligaša iz Jaske ranim pogotkom. Na poluvrijeme se otišlo s 1-0, da bi u drugom našem kapetanu poništili gol zbog zaleđa. Samo malo kasnije  Tuček zabio na centaršut Prstaca, a onda se počelo slavit. Krašić nakon dvije godine i osvajanja kupa, opet ima priliku to ponovit. Na utakmici  se sabralo dosta naših gledatelja, a i protivničkih. I na kraju ovog članka moramo napomenut, Damir Katovčić-KET pobjedio svoju Jasku, bravo treneru. Ocjene prvih 11 igrača web stranice našeg kluba: Šimatić 8, Šimecki 7, Ferenčić 8.5, M.Penić 9, Bakarić-, Potočnjak 6.5, Prstac 8, M.Petković 8.5, Šelebaj 7.5, Novosel 8, Tuček 8. Igrač utakmice: Marko Penić

Već u subotu naši dečki igraju utakmicu protiv Pojatna, gdje bi pobjedom došli do visokog mjesta na tablici.