tucekOdlična nedjelja u Zdencima..Krašić opet bolji od Vatrogasca, u prvom djelu sezone bili smo bolji u Krašiću, a sada i kod njih.Prvo poluvrijeme bilo je 0-0, u drugo poluvrijeme trener Ilijanić stavlja Kefija..Domaćini iz kornera, naša obrana nesigurna, i glavom za 1-0..Dvadeset minuta prije kraja, Tuček odlično odigrava Darija Novosel koji zabija za izjednačenje..Deset minuta kasnije Tuček prolazi vratara i lagano loptu šalje za vodstvo..U zadnjim minutama Tuček još jednom dolazi sam ispred golmana, no on hvata loptu..Crveni karton Andrije Joha, zbog kojeg neće nastupit sljedeća dva kola..I dugo očekivana 3 boda, pobjeda od 1-2, i najvjerojatniji ostanak u 1.ŽNL zapad..

Igrali su: Šimatić, Ferenčić, Penić, Bakarić, Šimecki, Joha, Prstac, D.Novosel, Cerjak, Ćuk, Tuček

U sljedećem kolu vraća se i Marijan Petković koji je odradio kaznu neigranja zbog tri žuta kartona!