Archive forApril, 2014

Prvi proljetni poraz!

Igrači Krašića nisu izdržali dalje bez izgubljene utakmice! Nakon domaćih pobjeda nad Breganom, Okićem, Zrinskim i gostujućih remija u Orešju, Novakima, Drenju i Jakovlju dogodio se i poraz. Igrali smo u Luki i izgubili 6-2, strijelci za naše su bili su Cipurić i Petković. Sljedeće kolo igramo u nedjelju protiv Rakitja na domaćem terenu!

mic

Comments (1)

Remi Sutle u Klinča Selu!

U 22. kolu Sutla je odigrala 2-2 u Klinča Selu, dok je Jaska izgubila od Kraja Donjeg. Sloga suza sa visokih 7-0 bolja od Rakitja. Rezultatii u nastavku!

Tukić s dva gola riješio utakmicu!

Krašić je u 22.kolu 1.ŽNL zapad bio bolji od Zrinskog iz Farkaševca. Strijelac oba pogotka bio je Josip Tukić iz igre i drugi iz jedanesterca. Kod 2-0 Šimatić je obranio jedanesterac. Igrali smo u sastavu Šimatić, Šimecki, Ferenčić, Golub, K.Penić, Bublić, Petković, Prstac, Tukić, Tuček, K.Novosel. Kraj utakmice Krašić – Zrinski 2-1

Sljedeće kolo igramo u Luki u nedjelju!

tuki

Comments (2)

Sutla na +11, Jaska i dalje zadnja!

U utakmicama 21.kola pobjede su ostvarili Rakitje, Sutla, Kraj Donji, Sava Drenje, Bregana, Sloga Suza, Mladost Klinča Sela dok su Jakovlje i Krašić podjelili bodove! Na tablici smo označili ko je napredovao ili ostvario pobjedu u proslom kolu!

Remi u Jakovlju!

U 21. kolu igrali smo u Jakovlju i odigrali 1-1. Prvo poluvrijeme vodili smo 0-1, strijelac Marijan Petković u 40*minuti solo prolaskom obrane i golmana domaćih te poslao loptu u praznu mrežu! U drugom poluvremenu domaći igrač iz kornera uspio neometan poravnat rezultat. Početkom drugog poluvremena ozljedio se Filip Penić a zamjenio ga je Dominik Štajcer. U zadnjih desetak minuta imali smo veliku priliku Cipurića kojem je golman obranio udarac, a u 90* minuti drugi žuti karton i crveni je zaradio Danijel Tukić. Igrali smo u sastavu: Šimatič, Ferenčić, F.Penić, Šimecki, D.Tukić, Bublić, J.Tukić, Petković, Prstac, Tuček, K.Novosel..Još su igrali Štajcer i Cipurić. Putovali smo autobusom na utakmicu, a uz igrače bilo je puno navijača i prijatelja kluba. Sljedeće kolo igramo na veliku subotu, a dočekujemo Zrinski Farkaševac.