Archive forAugust, 2010

Veterani dobili Jasku!

vetereaniI veterani Krašića krenuli su sa svojom sezonom. Danas su ugostili Jasku i pobjedili sa 4-0. Strijelci za naše bili su Krešo Penić, Josip Hržic dva gola i Franjo Penić Cica.

Comments (2)

Tuček,Prstac i Burja za veliku pobjedu Krašića!

IMG_0156Seniorima krenula nova sezona utakmicom protiv NK”Novaki” Samoborski na domaćem terenu. Već u prvoj minuti iz slobodnjaka zabio Prstac, a nekoliko minuta kasnije na 2-0 povisuje kapetan Tuček. Za 3-0 Tuček opet zabija, ovaj put  glavom na centaršut Tukića, na poluvremenu visokih 3-0. Početkom drugog djela gosti su zabili iz jedanesterca. Do kraja utakmice Prstac i Burja su povisili na konačnih 5-1. U ovoj utakmici zbog kartona iz prošle sezone nije mogao nastupit Matija Šimatić, pa je priliku dobio naš drugi golman Josip Penić-Micek.

Comments (4)

Sava Strmec bolja sa 0-1!

utakmicaU subotnjoj utakmici ugostili smo Savu Strmec iz četvrte Hrvatske lige. Igrala se je utakmica županijskog kupa, a gosti su slvaili sa 0-1!

Comments

Remi u Mostanju!

decoSeniori odigrali sa 1-1 u Mostanju. Bila je to prijateljski utakmica, a za naše je bio strijelac Marijan Petković!

Comments

Čačkovina do prvog mjesta!

vuzmenke-turnirZa vikend se je u Krašiću odigrao tradicionalni turnir vuzmenki. Sudjelovalo je 10 ekipa, a do kraja su otišli igrači Čačkovine. Drugo mjesto osvojili su Penićarci dok su treći bili Rutak, a četvrti Hrženik. Najbolji strijelac turnira je Mario Tuček, golman Zvonko Benković a najbolji igrač vuzmenki 2010 Matija Rajaković.