NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Pobjeda za 2. mjesto

pobjedakrasic.jpgNK Krašić nakon jos jedne pobjede zauzima drugo mjesto na tablici.Igrali smo s Rakitjem i dobili sa čak 5-1..Već u 5. minuti Krešo Penić promašuje jedanesteraca,malo kasnije zabija Tuček i Prstac…Za 3-0 strijelac opet Mario Tuček iz 11 m..U drugom poluvremenu Prstac zabija za 4-0 prekrasnim slobodnjakom, i za 5-0 opet Tuček..Gosti su zabili jedan gol 20 minuta prije kraja..Krašić – Rakitje 5-1…Krašić zauzima 2. mjesto na tablici 1.županijske lige zapad iza Save Drenje sa zaostatkom od 3 boda..Sljedeće kolo igramo u Pojatnu sa Croatiom.