Novi bodovi u Cvetkoviću

tucek.jpgNK Krašić i dalje osvaja bodove a danas i kod zadnjeplasiranog Cvetkovića.Očajna igra Krašića, ali pobjeđujemo.Za 0-1 domaćin zabija auto gol na centaršut Novosela..U prvom poluvremenu smo imali dosta prilika ali na odmor se otišlo sa 0-1.U drugom djelu jako loša igra i Cvetković zabija iz slobodnog udarca.Pred kraj utakmice imali smo jedanesterac kojeg je izborio najbolji igrač utakmice Mario Tuček, a netočan izvođač bio je Štef Burja, ostalo je 1-1.Zadnjih 20 minuta ušao je”Peter Crouch”(Marko Penić) i zabio za pobjedu.Igrali su:Šimatić, Rajaković, Ferenčić, I.Penić, Golub, Tuček, Prstac, Burja, M.Petković, J.Penić,Novosel..Nakon još jedne loše partije seniori su isčupali 3 boda i najvjerojatnije treće mjesto..U nedjelju u Krašić dolazi Mladost Kraj Donji.

Pioniri izgubili u Samoboru sa 1-0..