marioDanašnja utakmica igrala se u Kraju Donjem po sunčanom vremenu uz loš teren. Rezultat 2-4, a strijelac sva četiri pogotka je naš kapetan Mario Tuček, kojem je to 14 pogodak ove sezone. Bio je to derbi kola gdje su domaćini bili na sedmom mjestu a naš klub na osmom, s jednim bodom razlike. Moramo napomenut da pri rezultatu 0-3, čudne odluke sudaca te domaćini smanjili na 3-2, gdje je bio i prekid od 5 minuta, kada je naš golman Šimatić zaradio polijevanje gemištom, od strane domaćih gledatlja iza gola. Nesportsko ponašanje u Kraju Donjem našim dečkima dalo snage, te u zadnjim minutama zabili preko Tučeka za konačnih 4-2. Mario Prstac bio je neprecizan s bjele točke, ali sve se sretno završilo. Trener Katovčić zadovoljan s ovih 9 bodova na otvaranju sezone, a pred njim je veliki tjedan, srijeda polufinale kupa i utakmica na veliku subotu, gdje bi nas pobjeda odvela u vrh tablice. Čestitamo dečkima na pobjedi, slijedi dan odmora pa trening.