NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Prvijenac Burje!

burjaNa domaćem terenu, Krašić je slavio protiv Galgova sa 2-0. Nakon dolaska s priprema, seniori su željeli ovu pobjedu, i borili se “lavovski”. Prvo poluvrijeme bilo je 0-0, dosuđen jedanesterac za goste,  no Šimatić je bio uspješan, i 0branio. Drugo poluvrijeme, otvorili smo odlično, prilike su dolazile, a jednu od njih zabio je naš novi igrač Antonio Burja. Kasnije je strijelac zamjenjen, a ušao strijelac drugog pogotka Kristijan Penić. Sljedeće nedjelje idemo u Zdence, gdje igramo s Vatrogascem. U nastavku pogledajte slike s utakmice