img_8326.jpgU nedjelu u Pojatnom igrali su seniori Krašića i Croatie Pojatno.Izgubili smo sa 3-1.Prvo poluvrijeme završilo je 1-0 za domaće.Početkom drugog poluvremena domaći igrači zabili su za 2-0, par minuta kasnije i za 3-0..Počasni gol uspjeli smo zabiti 15 minuta prije kraja, strijelac je bio Dalibor Vrbetić..I dalje se nalazimo na drugom mjestu, samo sad zaostejemo 6 bodova za Savom Drenje dok je Okić treći sa zaostatkom od 7 bodova.Ostala su još 3 kola do kraja, Krašić igra u nedjelju doma s Vatrogascom, pa idemo u goste kod Save Drenje, i zadnje kolo nam dolazi Dinamo Okić..Jako težak raspored do kraja prvenstva.

Juniorima odgođena utakmica, dok su pioniri u gostima na jako lošem terenu izgubili sa 4-0.