Archive forSeptember, 2020

Krašiću bod iz Klokočevca!

U Klokočevac smo išli s ciljem ne izgubiti, na kraju nas je minuta dijelila do pobjede. Poveli smo Preko Tukića iz kaznenog udarca, kojeg je zaslužio nezaustavljivi Ribić. Domaćini su izjednačili preko Hečimovića, a onda u 91. minuti naš kapetan Filip Penić dovodi nas u vodstvo. Svi smo mislili da je kraj, ali nespretno kapetan igra rukom, i gosti u 95. minuti zabijaju iz kaznenog udarca za 2-2.

Comments

Pioniri dijele prvo mjesto!

U 3.kolu pioniri su svladali prvoplasirani Galgovo sa visokih 18:1. U strijelce su se upisivali Borna Stepinac sa 5 pogodaka, Petar Brebrić 3, Antonio Bučar, Patrik Bradica i Sven Stepinac sa po 2 pogotka, dok su se jednom upisali u strijelce Luka Županac, Mihael Ćuk, Tomislav Štefanić i Lovro Matko. Trenutno se nalazimo na prvom mjestu sa Vinogradarom sa po 7 bodova. Sljedeće kolo gostujemo u Klokočevcu.