Archive forApril, 2018

Pobjeda pionira u Rakovom Potoku!

Druga pobjeda ove sezone za pionire NK”Krašić”. Na gostovanju u Rakovom Potoku odigrali smo jako dobru utamicu i upisali visoku pobjedu od 0-7. Pogotke su postigli Matoš 3, Bučar 2. Gvozdanović 1 i Mateo Matko. Bravo dečki.

Comments

Krašićanci bježe sa zadnjeg mjesta!

Jako dobra utakmica naših seniora odigrana je u nedjelju na domaćem terenu protiv Klinča Sela. Rezultatom 3-1 pokazali smo kvalitetu, i bijeg sa zadnjeg mjesta.

U desetoj minuti kazneni udarac nad Tučekom kojeg je Prstac sigurno realizirao, drugi gol postiže Tuček na asistenciju Juraja Grgasa, a pobjedu je potvrdio solo akcijom preko cijele polovice igrališta Matija Penić koj je ušao s loptom u peterac gostujućeg gola.

Konačan rezultat 3-1. Slijedeće kolo igra se u subotu u Drenju protiv Save. Utakmica u sjeni nove ozljede Matea Ribića, i novog pauziranja od nogometa, brz oporavak želimo. Dok je dobra vijest povratak u “staro jato” našeg “topnika” Josipa Butalje.