Archive forApril, 2010

Poraz u Bestovju!

krasicU nedjeljnoj utakmici igrači Krašića izgubili su sa 1-0. 5 stopostotnih šansi nisu zabili, a onda došla kazna, 1-0 za domaćine. Jako loša utakmica seniora, u nedjelju igramo doma s Klinča Selom!

Comments

Zdenci nezasluženo na +5!

tab35U srijedu se igralo zaostalo kolo prve županijske lige! Evo rezultata i tablice nakon srijede. Novaki – Zaprešić 4-1, Galgovo -Rakitje 1-2, Bestovje – Pušća 2-2, Bregana – Klinča Selo 2-0, Mladost KD – Okić 2-1, Croatia Pojatno – Mladost Luka 3-0, Sloga Brezje – Jakovlje 0-1, Vatrogasac – Krašić 1-0! Sljedeće kolo se igra u nedjelju, a parovi su sljedeći. Sloga – Galgovo, Bestovje – Krašić, Pojatno – Vatrogasac, Klinča Selo – Zaprešić, Jakovlje – Okić, M.Luka – Pušća, Bregana – Rakitje. Utakmice su u 16.30 sati.

__(‘Read the rest of this entry »’)

Comments

Krađa godine!

sudacUtakmica koja se danas igrala u Zdencima između prvoplasiranog Vatrogasca i petoplasiranog Krašića. Dečki iz Krašića došli opušteni sa kamerama i fotoaparatima željni zabilježit ovaj derbi, no već u prvim koracima prema igralištu bili opomenuti, nema snimanja današnje utakmice, a svi smo znali što to znači. Vatrogasac ima suce na ovoj utakmici, a tako je i bilo. Na ovoj web stranici našeg kluba baš ne volimo krivnju stavljat na sudačku trojku, ali danas se je vidilo da se Vatrogasca gura u jedinstvenu ligu. Trener Katovčić bio je spreman na sve, i igralo se dobro cijelu utakmicu. 0-0 u prvih 90 minuta, a onda sudačka nadoknada gdje je domaći igrač pao u šesnestercu neometan od strane gostujućih igrača, a glavni sudac nije dvojio, bio je to nepostojeći penal za Vatrogasac iz Zdenci. Moramo pohvalit i najboljeg igrača Vatrogasca, Marijana Pažina kojem je bilo žao što su dobili utakmicu na ovakav način. Nakon utakmice i domaći navijači su razgovarali i ispričavali se o jedanestercu u 93. minuti utakmice, jer svih onih stotinjak ljudi vidjelo je da nema kaznenog udarca, ali netko ga je vidio, ipak ako danas želiš biti najbolji i ić u viši rang, moraš imat novaca za to, a one ekipe koje igraju sa srcem nisu dovoljno dobre, očito. Naši igrači koji su se borili do zadnje sekunde, i nakon gola svi krenuli u napad, ali samo nakon pola minute čak je i kraj odsuđen prije. Krašić je danas uz upravu, u Zdencima imao puno svojih navijača. Bila je to nepravda koju ćemo pamtit dugo, a Vatrogascu želimo sretno u jedinstvenoj ligi, iako nisu niti blizu za viši rang, njihovo mjesto je u prvoj županijskoj ligi zapad. Sljedeće kolo igramo u Bestovju, a zbog današnjih kartona trener nemože računat na Prstaca i K. Penića. Bravo dečki na borbenoj utakmici.