Archive forMay, 2009

Poraz u Vrhu!

vrhSeniori izgubili u Vrhu kod pobjednika prvenstva 2008./2009. Cijela utakmica bila je dobra, igralo se 0-0, sve do 80-te minute, a onda su gosti zabili svoja 2 pogotka, te osvojili naslov..2-0 rezultat, utakmica po jakoj vrućini.. Igrali su: Šimatić, Ferenčić, Šimecki, Penić, Petković, Vrbetić, Bakarić, Cerjak, D.Novosel, Tuček, Prstac..

ČESTITAMO NK VRHU NA OSVOJENOM NASLOVU, I ŽELIMO IM SRETNO U DALJENJEM NATJECANJU I VIŠOJ LIGI!

Comments

Spot o strijelcu, u zadnja 2 kola!

tucekmarioMario Tuček, strijelac je u zadnja dva kola, te Krašić i dalje ostaje u 1.ŽNL zapad.Nakon pobjede u Zdencima nad Vatrogascem, gdje je za 1-2 strijelac pred kraj utakmice bio naš napadač, isto to je ponovio i tjedan dana kasnije u Krašiću nad Jakovljem, u zadnjim minutama zabio za pobjedu od 2-1.

Comments (2)

Tule za 2-1,Prstac igrač utakmice!

pobjeda-jakovljePala i drugoplasirana ekipa prvenstvene tablice..Nakon ranog vodstva od 1-0, strijelac Bakarić, koji prolazi vratara i zabija za vodstvo..Koje  nije dugo trajalo, jer gosti su izjednačili na 1-1, deset minuta kasnije..Drugo poluvrijeme, se igralo dobro…Zbog nesportskog ponašanja, Krešo Penić zaradio je crveni karton, kao i protivnički igrač..Krajem utakmice Tuček zabija opet kao u prošlom kolu, za pobjedu..Jako dobra igra Prstaca, te golmana Šimatić..Naši dečki došli do druge uzastopne pobjede…

Igrali su…Šimatić, Ferenčić, Penić, Šimecki, K.Penić, Vrbetić, Bakarić, Petković, Prstac, Ćuk, Tuček.

Sljedeće kolo idemo u goste kod prvoplasirane ekipe bez Kreše Penića zbog crvenog kartona, Andrije Joha zbog crvenog kartona, te Josip Ćuk nemože nastupit zbog tri žuta..

Dok po dva žuta imaju Prstac i Tuček!

Comments (4)

Tablica 1.ŽNL zapad!

Nakon odlične partije u Zdencima, evo i tablice koja je sad puno bolja, i Krašić najvjerojatnije ostaje u 1.ŽNL zapad..Prva polusezona je bila puno bolja za naše dečke, no u drugoj su podbacili, i sad se treba iščupat i ostat u ovoj ligi..A velik korak smo napravili u nedjelju u Zdencima..U sljedećem kolu dočekujemo Dinamo Jakovlje, koji su trenutno drugi!

tablica

Comments

Tuček odveo crvene do pobjede!

tucekOdlična nedjelja u Zdencima..Krašić opet bolji od Vatrogasca, u prvom djelu sezone bili smo bolji u Krašiću, a sada i kod njih.Prvo poluvrijeme bilo je 0-0, u drugo poluvrijeme trener Ilijanić stavlja Kefija..Domaćini iz kornera, naša obrana nesigurna, i glavom za 1-0..Dvadeset minuta prije kraja, Tuček odlično odigrava Darija Novosel koji zabija za izjednačenje..Deset minuta kasnije Tuček prolazi vratara i lagano loptu šalje za vodstvo..U zadnjim minutama Tuček još jednom dolazi sam ispred golmana, no on hvata loptu..Crveni karton Andrije Joha, zbog kojeg neće nastupit sljedeća dva kola..I dugo očekivana 3 boda, pobjeda od 1-2, i najvjerojatniji ostanak u 1.ŽNL zapad..

Igrali su: Šimatić, Ferenčić, Penić, Bakarić, Šimecki, Joha, Prstac, D.Novosel, Cerjak, Ćuk, Tuček

U sljedećem kolu vraća se i Marijan Petković koji je odradio kaznu neigranja zbog tri žuta kartona!