Archive forMarch, 2010

Krašić u finalu kupa!

krasic-jaskaUtakmica polufinala kupa NS Jastrebarsko igrala se u Krašiću. Naši domaćini istrčali na zagrijavanje u majcama nešeg velikog sponzora GMAP ĆUK, i sve je kazalo da će danas u Krašiću bit fešta. Već u drugoj minuti utakmice Mihael Novosel je “prizemljio” višeligaša iz Jaske ranim pogotkom. Na poluvrijeme se otišlo s 1-0, da bi u drugom našem kapetanu poništili gol zbog zaleđa. Samo malo kasnije  Tuček zabio na centaršut Prstaca, a onda se počelo slavit. Krašić nakon dvije godine i osvajanja kupa, opet ima priliku to ponovit. Na utakmici  se sabralo dosta naših gledatelja, a i protivničkih. I na kraju ovog članka moramo napomenut, Damir Katovčić-KET pobjedio svoju Jasku, bravo treneru. Ocjene prvih 11 igrača web stranice našeg kluba: Šimatić 8, Šimecki 7, Ferenčić 8.5, M.Penić 9, Bakarić-, Potočnjak 6.5, Prstac 8, M.Petković 8.5, Šelebaj 7.5, Novosel 8, Tuček 8. Igrač utakmice: Marko Penić

Već u subotu naši dečki igraju utakmicu protiv Pojatna, gdje bi pobjedom došli do visokog mjesta na tablici.

Comments (14)

U petak intervju tjedna!

markoU petak 2.04. vraća nam se stara rubrika, intervju tjedna. Ovog petka možete čitat o našem stoperu Marku Penić, koji trenutno igra u velikoj formi. Upoznajte kroz pitanja našeg igrača!

Comments (1)

U srijedu utakmica godine!

jaskaU srijedu 31.03. u 16:30 igra se polufinale kupa NS Jastrebarsko. U goste nam dolazi klub jedinstvene lige Jaska. Krašić igra jako dobro na početku sezone, pa možete očekivat dobru utakmicu. A poslje polufinala, već u subotu igra se i prvenstvo sa Croatiom Pojatno u Krašiću.

Comments

Eksplozija kapetana!

marioDanašnja utakmica igrala se u Kraju Donjem po sunčanom vremenu uz loš teren. Rezultat 2-4, a strijelac sva četiri pogotka je naš kapetan Mario Tuček, kojem je to 14 pogodak ove sezone. Bio je to derbi kola gdje su domaćini bili na sedmom mjestu a naš klub na osmom, s jednim bodom razlike. Moramo napomenut da pri rezultatu 0-3, čudne odluke sudaca te domaćini smanjili na 3-2, gdje je bio i prekid od 5 minuta, kada je naš golman Šimatić zaradio polijevanje gemištom, od strane domaćih gledatlja iza gola. Nesportsko ponašanje u Kraju Donjem našim dečkima dalo snage, te u zadnjim minutama zabili preko Tučeka za konačnih 4-2. Mario Prstac bio je neprecizan s bjele točke, ali sve se sretno završilo. Trener Katovčić zadovoljan s ovih 9 bodova na otvaranju sezone, a pred njim je veliki tjedan, srijeda polufinale kupa i utakmica na veliku subotu, gdje bi nas pobjeda odvela u vrh tablice. Čestitamo dečkima na pobjedi, slijedi dan odmora pa trening.