Archive forJune, 2007

Malonogometni turnir Krašić 2007

caffe1.jpgZa vikend je u Krašiću odigran malonogometni turnir, bilo je 12 ekipa, igrali su Caffe bar “M”, Hrženik, Porto Alegro, No name, xxl-Že-Ma, www.nk.krasic.com, HS Produkt, Fortuna Band, Pekara Mikuš, Črni kut, HM Promet, Veterani Krašić.Turnir je osvojio Josip Penić sa vojom ekipom Caffe bar M, gdje su nastupili Šimatić, Šelebaj, Bubanović, Domjančić, K.Penić, Povrženić, Bucković, J.Penić..Drugoplasirana ekipa bila je Hrženik, a igrali su Benković, J.Petković, M.Petković(Deco), A.Latinović, D.Petković, Z.Vrđuka, Tuček, I.Penić(Zenga),dok su treći bili Porto Alegro, igrali su mladi igrači Vinogradara i Jaske s golmanom Daliborom Jagatić.No Name završili su na četvrtom mjestu.

fotogalerija s turnira

SVE EKIPE

TURNIR 2007

CAFFE BAR “M”

Comments (1)

Caffe bar “M” prvi na turniru

Caffe bar “M” osvojio turnir u Krašiću na asfaltnom igralištu iza općine.Uz dobre igre Buckovića,Povrženića i Šelebaja Caffe i dalje pobjeđuje sve pred sobom.U finalu su dobili Hrženik.