Archive forMarch, 2007

Poraz juniora i seniora

majo.jpgJuniori su u subotu izgubili od Pribića sa 6-4,strijelci za naše bili su Marko Penić,Luka Brebrić te Franjo Penić.Seniori u nedjelju izgubili od Okića sa 3-0.Naši seniori su igrali bez par standardnih igrača..Ivica i Antun Penić,Golub nije mogao nastupiti zbog tri žuta kartona.U nedjelju se igra protiv posljednje momčadi lige i tu moramo pobijediti nema nam druge..

Comments (6)

U nedjelju u Okiću

zenga1.jpgNakon poraza od predposljednjeg kluba u ligi naši igrači kreću u nove pobjede u Okić.NK Krašić je trenutno 11. na tablici,dok drugi Dinamo Okić zaostaje za prvom Jamnicom samo 6 bodova.Podsjetimo se da je u Krašiću bilo 1-2 za Okić u prvom djelu sezone.

Juniorima danas počinje prvenstvo,igraju protiv NK Pribića.

Comments (1)

Intervju s Golubom

tgolub.jpgIntervju tjedna s Tomislavom Golubom napadačem NK Krašića i strijelca jedinog pogotka u porazu protiv Cvetkovića uprvom kolu nastavka sezone,te je 6 puta tresao mrežu u ovoj sezoni.

intervju…opširnije

Rezultati 14.kola 1.ŽNL zapad

znl.jpgRezultati 14.kola.

Dinamo Jakovlje – Sava Drenje 1-1(strijelci Muić,Grgec)

Vatrogasac (Z) – Vrh 5 – 0 (strijelci Letinčić 3,Barukčić 2)

Rakitje – Novaki 4 – 2 (strijelci Kramarić 2,Avsec,Martinović,Barun,Leopold)

Krašić – Cvetković 1 -2 (strijelci Božić,Golub,Vlašić)

Croatia (P) – Dinamo Okić 2-2 (strijelci Obradović,Volarić,Kramarić,Porodec)

Mladost K.Donji – Jamnica 2-2(strijelci Prigorac,Cerovski(AG),Stiperski,Kurgagić

Zdenčina – Bestovje 2-0 (strijelci Crnković,Brdar)

sljedeće kolo

Dinamo J.-Vatrogasac,Sava-Rakitje,Novaki-Zdenčina,Bestovje-Croatia P.,Okić-Krašić,Cvetković-Mladost.K.D,Jamnica-Vrh

..tablica..

Comments

Loša predstava naših seniora

krasic1kolo.jpgNa igralištu u Krašiću oko 70 gledatelja danas se je igralo 14.kolo 1.žnl,nastavak sezone nije bio dobar za naše seniore koji su izgubili sa 1-2 od Cvetkovića.Već u 15.minuti zbog ozljede je izašao Josip Penić (micek)Gosti su poveli u prvoj minuti utakmice,da bi u drugom poluvremenu izjednačio Tomislav Golub.Pred kraj utakmice NK Cvetković zabija za konačnih 1-2.Igrali:Šimatić,Prstac,Z.Šimecki,Ferenčić,I.Penić,K.Penić,M.Petković,Tuček(od 70.Stić),F.Penić(od 65.D.Petković)J.Penić(od 15.Ristovski)Golub.Druge nedjelje igra se protiv Dinamo Okića u gostima.Moramo napomenuti da su juniori u subotu pobijedili NK Pribić sa 3-2 u prijateljskoj utakmici.