pobjeda.jpgNaši igrači i dalje nezaustavljivi, u nedjelju su pobjedili sa 3-1 Mladost Kraj Donji..Prvo poluvrijeme su gosti vodili sa 0-1, zabili su gol iz nepostojećeg jedanesterca..Drugo poluvrijeme smo počeli igrati uz podršku Miceka i Kefija koji su nas bodrili navijanjem..I onda je došao preokret, Marko Penić ušao i odmah izjednačio, za 2-1 Mario Prstac zabija s bijele točke..deset minuta prije kraja Dario Novosel prekrasnim lobom golmana zabija za konačnih 3-1..

Igrali su: Šimatić 6.5 , Golub 6 (od 78.Šimecki), I.Penić 6.5 , Tuček 6.5 , Burja 6.5 , Vrbetić 6(od 62. M.Penić 7.5), Novosel 7, Rajaković 7, M.Petković 6.5 , Prstac 6.5 (od 89. D.Petković), Ferenčić 7 ..Ocijenio trener..

Sve pohvale Miceku i Kefiju za navijanje na utakmici i poslije u svlačionici..Ozljeđeni Kefi vraća se već u nedjelju, dok je kapetan Micek suspendiran i neće igrati još neko vrijeme.Sljedeće kolo igramo i bez Novosela koji je zaradio treći žuti karton.