NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Krašić u pandemijskoj godini u plusu!

U klubu je održan zadnji sastanak u 2020. godini, održan po svim epidemiološkim mjerama. Krašićanci su, kao svi klubovi na svijetu, imali određenih poteškoća izazvanih pandemijom korona virusa, ali naš klub će i tekuću 2020. godinu završiti u financijskom plusu… Od početka krize izazvane virusom Covid-19 nastupile su posebne mjere uslijed kojih je onemogućeno redovno poslovanje kluba, odigravanje utakmica, otkazivali smo treninge, a i smanjili radne akcije na minimum. Moramo biti ponosni jer u ova teška vremena dobro se nosimo sa situacijom, te se nadamo da će u novoj godini biti novih projekata i dobrih rezultata.

Starije

Pobjeda za kraj 2020.-te!

Novije

Započeo iskop za semafor!

1 Comment

  1. xyz

    Dečki,
    iskoristite save moguće resurse poznastva i “veze” za dobrobit našeg kluba, kako doma tako i po svijetu. Samo jedan je KRAŠIĆ!

Leave a Reply

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén