Ovih dana u Krašiću je osnovana sportska zajednica općine Krašić. Nakon inicijalnih sastanaka sa načelnikom Josipom Petkovićem Fajnikom došlo je do dogovora između nogometnih klubova Krašić, Brezarić, Pribić te Moto kluba Krašić. Ispred našeg kluba za predsjednika smo predložili Zvonimira Ilijanić koji je izabran jednoglasno, dok je drugi prijedlog Mladosti iz Brezarića bio Alen Gvozdanović koji je izabran za dopredsjednika SZOK. Upravni odbor čine 5 članova, ispred Moto kluba Željko Hlopec, ispred NK”Pribić” dopredsjednik Alen Gvozdanović, ispred NK”Brezarić” Damir Mikuš, dok iz našeg kluba u upravni odbor ulazi predsjednik Zvonimir Ilijanić, i jedan član općine Krašić zamjenik načelnika Josip Špoljar. Nadzorni odbor čine Miro Ćuk, Damir Ilijanić i Tomislav Penić Ivanko. Tajnika udruge birat će upravni odbor na prvom sastanku sportske zajednice. Čestitamo vodstvu ove udruge i nadamo se još boljim rezultatima svih klubova koji posjeduju na području Općine Krašić, te posebne čestitke našem članu Zvonimiru Ilijaniću.