U zaostaloj utakmici između NK”Krašić” i NK”Jaska” krašićanci su bili uvjerljivi i ostali kao domaćin stopostotni. Već u 3. minuti nakon što je srušen Josip Tukić u šesnestercu, isti je igrač iz jedanesterca doveo domaćina u vodstvo. Povećanje vodstva domaćih ostvario je igrač trener Marko Povrženić nakon izvedenog indirektnog udarca sa 5 metara koji je dobivenu loptu prosljedio kroz sredinu gola. Iako je domaćin i dalje imao inicijativu uz pogođenu prečku i stativu te uz nekoliko promašenih prilika u 84 minuti gosti nakon dosuđenog prekršaja koji je izveo Bradvić, a Šimatić loptu odbio istu je u gol prosljedio Kruno Novosel. No, domaćin se ipak vraća i u finišu utakmice preko Butalje postavlja konačni rezultat 3-1 i zasluženo upisuje nova 3 boda.