Sa gostovanja u Bregani Krašićanci su donijeli bod odigravši 1-1 sa NK”Bregana” iako su po igri i stvorenim prilikama trebali uzeti tri boda. U prvom poluvremenu u dva je navrata Ribić pobjegao obrani domaćih ali je golman domaćih obranio udarce. Priliku utakmice u prvom poluvremenu promašio je Josip Tukić kada je sa desetak metara neometan niodkoga pucao i pogodio stativu. U zadnjoj minuti prvog dijela domaćin iz kontre prvi puta puca prema golu Šimatića i dolazi u vodstvo. U drugom poluvremenu i dalje inicijativa Krašića i nakon ubačene lopte na pet metara od gola Tuček je ipak uspio pospremiti loptu iza danas nesavladivog golmana Bregane čime postavlja konačnih 1-1 rezultat. Domaći sretni osvojenim bodom dočim Krašićanci žale za dva boda.