NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

Micek bolji od Keta!

U 20. kolu prve županijske lige zapad sastali su se Krašić i Okić. U 37′ minuti desnu stranu je probio Filip Penić i uposlio Domagoja Cipurića koji sigurno zabija za 1-0. U nastavku se je igralo uz koju priliku obje momčadi, a u 86′ minuti Bublić puca u golmana  koji odbija do Danijela Tukića a on zabija ljevom u desni gornji kut za veliko slavlje naših ispred pune tribine vjernih navijača iz Krašića. U sudačkoj nadoknadi nespretnost Goluba u šesnestercu za smanjenje vodstva iz jedanesterca za goste! Oko stotinjak navijača i prijatelja kluba danas na utakmici gdje je prevladavala crvena boja i sjajna atmosfera. Igrači su nastupili u novim dresovima Alpas sa imenima na leđima! Goste iz Okića vodio je naš bivši trener Damir Katovčić koji nije uspio doć do bodova na vrućem terenu u Krašiću. Sljedeće kolo igra se u Jakovlju a najvjerojatnije putujemo sa autobusom i navijačima u velikom broju! KRAŠIĆ – OKIĆ 2-1