NK Krašić

Službene stranice NK"Krašić"

“Crveni vragovi” dobili prvu prvenstvenu utakmicu u 2007. godini

mate.jpgDanas se je igralo 17.kolo 1.žnl,na igralištu u Krašiću gostovala je četvrta momčad tablice Sava Drenje.Sredinom prvog poluvrijemena Franjo Penić zabija za 1-0,do kraja utakmice uspjeli smo zadržati rezultat i tako osvojili prva 3 boda u proljetnom dijelu natjecanja.Moramo napomenuti da je seniore napustio prvi napadač Tomislav Golub koji je 20 minuta prije kraja utakmice skinuo dres i napustio igralište bez sučevog i trenerskog dopuštenja,do kraja utakmice igrali smo s desetoricom.Igrali su:Šimatić (7.5) Prstac (7.5) Tuček (6.5) I.Penić (8) Ferenčić (8) K.Penić (7.5) M.Penić (7) M.Petković (6.5) F.Penić (7.5) Golub (5.5) M.Penić (6.5) trener:Mijo Novosel

F-O-T-O-G-A-L-E-R-I-J-A

Juniori u subotu izgubili u Cvetkoviću 4-2 dvostruki strijelac Mario Prstac,a pioniri izgubili danas od Pribića 0-5