IMG_3461U 18. kolu prve županijske lige zapad, naši seniori odigrali su jako dobru utakmicu. Već u 20 minuti ozljedio se Mladen Šelebaj, pa je zamjenjen Tukićem. U 35. minuti Mihael Novosel sam izašao na golmana i lobom zabio za slavlje Krašića. Već drugi napad sudac pušta prednost, gdje Dećo završava na travi, a naš kapetan uzima loptu i ponovno izlazi sam na vratara Novaki te zabija za 2-0. Pod kraj prvog poluvremena i naš najbolji igrač na utakmici Marijan Petković zabija za 3-0. Drugo poluvrijeme je bilo zanimljivo, jer puno igrača je dobilo žute kartone, gdje je naš Davor Potočnjak zaradio i drugi žuti, tj. crveni karton. Gosti su još na kraju imali jedanesterac, konačni rezultat 3-1. Bravo dečki, sljedeće kolo putujemo u Kraj Donji.