img_5095

Za nogometaše Krašića počela je nova sezona, prvo kolo dečki su igrali u Klinča selu protiv Galgova. Domaćini su poveli u 30. minuti i s tim rezultatom se otišlo na odmor. U drugom poluvremenu nakon 15 minuta igre Prstac puca iz slobodnog udarca a odbijenu loptu u mrežu posprema Mario Tuček.  Vrijedan je to bod no možemo žaliti za velikim šansama Saina i Vrbetića koji iz dobrih prilika nisu uspjeli loptu zagurati u gol. Sljedeće kolo igra se već u srijedu, u Krašić nam dolazi Vatrogasac iz Zdenci. Kratki foto-izvještaj s utakmice

galg1

Mate siguran (i najglasniji na terenu, golman sve vidi, mora upozorit ekipu).

galg7

U slučaju mraka rasvjeta je bila spremna. Na sve više igrališta viđamo rasvjetu, idealno za noćne treninge. Mislim da se i naši dečki nebi bunili na ovak nešto.

galg12

Prstac uzima zalet, mirisalo je na gol, i bio je gol! 1:1 !!!!!!! Publika je rekla da je lopta prešla crtu i kad je Prstac pucao no linijski sudac je rekao da lopta nije prešla crtu.