Gol u zadnjim minutama!

nkkrasic-breganaSeniori izgubili u Bregani sa 1-0..Tvrda utakmica, u kojoj su bile podjednake ekipe.Domaćini su zabili gol 15 minuta prije kraja, iz velike gužve..Micek je postigao pogodak iz nepostojećeg ofsajda, te suci nisu dosudili jedanesterac..U 93 minuti i vratar Matija Šimatić u napad, na centaršut,naš golman puca uz stativu..I ostaje 1-0 za domaćine..Žute kartone za Krašić dobili su Davor Ferenčić, Marko Penić, Mario Prstac i Josip Ćuk..Igrali su: Šimatić, Ferenčić, Penić, Šimecki, Joha, Tuček, Petković, Prstac, D.Novosel, Ćuk (od 50. Josip Penić Micek), Vrbetić.