Archive forApril, 2022

Pušća-Krašić 1:0

Seniori su u Pušću išli bez dosta standardnih igrača. U tvrdoj utakmici domaći su se bolje snašli i u 83. minuti došli do pobjede od 1-0. Sljedeće kolo dočekujemo Jamnicu.

Comments

Pobjede i porazi pionira!

Pioniri su redom pobjeđivali Savu Drenje sa 5-0, u strijelce su se upisali Sven Stepinac 3x i Tomislav Štefanić 2x. U sljedećoj utakmici nadigrali su Kraljev Vrh sa 2-0, strijelci Emanuel Brebrić i Patrik Bradica. U Pušći smo izgubili rezultatom 1-4, strijelac Sven Stepinac, i u Klokočevcu poraz od 3-0. Trenutno se nalazimo na 5. mjestu sa 19 bodova.