Archive forAugust, 2020

Tuček donio važnu pobjedu!

U trećem kolu seniori su došli do važne pobjede i prvih bodova. Mario Tuček bio je strijelac oba dva pogotka, za vodstvo 1-0 i za konačan rezultat 2-1 pred sami kraj utakmice. Lavovska borba do kraja obje momčadi, a bodovi na kraju ipak ostali kod kuće.

__(‘Read the rest of this entry »’)

Comments

Poraz u Farkaševcu!

U drugom kolu seniori su poraženi kod Zrinskog u Farkaševcu sa visokih 5-1. Strijelac za naše bio je povratnik u momčad Josip Tukić. Ova utakmica bila je bez kapetana Filipa Penića i trenera Marka Povrženića. Nadamo se dobroj utakmici u nedjelju kad kompletni dočekujemo BSK Brdovec.

Comments

Sezona krenula porazom!

U prvom kolu dočekali smo Mladost Kraj Donji, a već u 5. minuti doživjeli “hladan tuš”. Domaćini su poveli,da bi deset minuta kasnije na odličan cetaršut Povrženića, Tukić glavom izjednačio. Do poluvremena su gosti uspjeli zabiti novi pogodak koji je na kraju bio i konačan. Idemo dalje, u srijedu putujemo u Farkaševac.

Comments

Bez iznenađenja u KUP-u!

U prvom kolu KUP-a Krašićanci su na pogon Tukića i Tučeka došli do uvjerljive pobjede od 4-1 nad Brezarićem. Već u 11. minuti kazneni udarac iz drugog pokušaja iskoristio je Danijel Tukić, dok su gosti nekoliko minuta kasnije isti promašili.Druga dva pogotka zabio je “stari lav” Tuček, a pobjedu je zaključio opet iz kaznenog udarca Danijel Tukić. Igrali su: Novosel, Matoš, Povrženić, D.Tukić, Štajcer, F.Penić, L.Penić, Keleminec, Peretin, Tomina, Tuček. U drugom kolu dočekujemo Mladost Klinča Sela.