Archive forSeptember, 2019

Krašić prvi uoči derbija!

Jučerašnjom teško izborenom pobjedom nad Croatiom Pojatno, Krašićanci su se odvojili s 2 boda prednosti ispred Savskog Marofa. Tjedan dana uoči velikog derbija između Krašića i Pribića. Utakmica u Pojatnu nije dobro počela, već u 6. minuti kazneni udarac su realizirali domaćini, da bi desetak minuta kasnije Josip Tukić vratio sve na početak izborenim i realiziranim također kaznenim udarcem. Do kraja utakmice kiša je neumorno padala, i sve teži uvijeti su bili za igru sve do 84. minute kad nas je Igor Peretin doveo u vodstvo. Nakon pogotka oštar start na Tukiću gdje je sudac utakmice dodijelio samo žuti karton domaćinu, uz veliko nezadovoljstvo oštetio nas je na samom kraju utakmice drugim žutim za Tukića koji će propustiti derbi kola sljedećega vikenda.

Comments

Seniori petardom ispratili Otok!

Završeno je 3.kolo II.žnl zapad. Današnjom utakmicom ispratili smo Samoborski Otok sa 5 pogodaka. U strijelce su se upisali Dominik Štajcer, Igor Peretin,Josip Tukić 2x, i Andrija Joha. Ovom pobjedom izbili smo na vrh tablice sa 7 bodova, a u subotu putujemo u Pojatno.

Comments

Okić i Krašić podijelili bodove!

Moramo priznati da nismo zadovoljni jučerašnjim drugim kolom koje se je igralo u Kozlikovu. Utakmica Dinama Okić i Krašića završila je neodlučeno 1-1, konačan rezultat postignut je već u 23. minuti kada smo izjednačili preko Dominika Štajcera. U nastavku nismo iskoristili velike prilike te na kraju upisali samo bod koji nam je dovoljan za drugo mjesto na tablici.

Sljedeće kolo igramo u nedjelju na domaćem terenu, a protivnik je Samoborski Otok.

Dominik Štajcer: Nismo bili pravi u Okiću, prokockali smo prilike za pobjedu…Dođite u nedjelju na domaću utakmicu jer vjerujemo u pobjedu i dobar nastavak prvenstva.