Archive forApril, 2019

Rupčiću prvi golovi u dresu Krašića!

Nakon lošeg izdanja u Brezariću, Krašićanci su vratili sjaj u domaćoj utakmici sa Donjom Kupčinom. Luka Rupčić otvorio je golijadu, uz svoja dva pogotka upisali su se još Josip Tukić sa dva i naš dokapetan Filip Penić sa jednim pogotkom. Konačan rezultat 5-0.

Comments

Brezariću pripao derbi!

Derbi kola odigran je danas u Brezariću. Već u osmoj minuti poveli smo preko Tukića iz slobodnog udarca, da bi par minuta kasnije Novosel izjednačio. Nakon rušenja nezaustavljivog Ribića u šesnestercu siguran opet Tukić, te isti igrač Novosel izjednačio na 2-2. Drugo poluvrijeme domaćini su pokazali više, i možemo reći da su željeli ovu pobjedu više od nas, te zasluženo osvojili sva 3 boda. Sljedeće kolo igramo u subotu sa Donjom Kupčinom.