Archive forMarch, 2019

Rezultati II. županijske lige!

Kao što znamo protekloga vikenda počeo je nastavak II.županijske lige. Pribić je odigrao 0-0 u Donjoj Kupčini, Brezarić ispratio Samoborski Otok sa 7-0, Vrh bolji od Croatie Pojatno sa 5-2, BSK odnio bodove iz Desinca sa 2-3, Zdenčina bolja u Krašiću sa 0-2, a Sveta Jana je 11. kolo slobodna. Evo i parova 12. kola.

30.03.2019 15:30 Donja Zdenčina Zdenčina – Mladost(B)

Seniori nemoćni protiv Zdenčine!

U nastavku sezone dočekali smo ekipu Zdenčine. Loša igra naših s velikim pogreškama gosti iz Zdenčine uspjeli su kazniti s dva pogotka koji su ih odveli do velikog slavlja u Krašiću. Nismo odigrali utakmicu kako znamo, gosti su bili čvršći i to im se isplatilo da dođu do važne pobjede. Moramo se razbuditi i već u nedjelju pokazati da možemo napraviti dobar rezultat. Sljedeće kolo igramo u Brdovcu sa BSK-om.

Comments

Poraz pionira na domaćem terenu!

Pioniri su danas ugostili ekipu Sloga Suza iz Orešja. Gosti su bili bolji od naših, te zasluženo odnijeli bodove iz Krašića. U utorak igramo prijateljsku utakmicu u Kamanju protiv Vrlovke u 18:00 sati, polazak u 16:45 sati sa igrališta.

Comments

Pobjeda u Farkaševcu!

Pobjeda juniora u Farkaševcu sa 2-3. Rano isključenje Josipa Tomine već u sedmoj minuti utakmice, te nastavak  odigrali sa igračem manje. Gubili smo 1-0, samo par minuta kasnije okrenuli rezultat s odlična dva pogotka iz slobodnog udarca našeg kapetana Marka Penića. U zadnjim minutama Tomislav Šimecki donio nam je pobjedu za vrijedna 3 gostujuća boda. Sljedeće kolo dočekujemo Rakov Potok.