Archive forMarch, 2017

Juniori izgubili preokretom Kupinca!

U subotu su juniori krenuli sa nastavkom sezone, a ugostili su ekipu Kupinca. Nakon vodstva od 2-0 sve se činilo da domaći osvajaju bodove, ali krajem utakmice vraća se u igru NK”Kupinec” i sa tri pogotka okreće rezultat. Strijelci Tušetić i Tomina na asistencije Marka Penića. Sljedeće kolo juniori igraju u Okiću.

Comments

Bregani bod u Krašiću!

U 18.kolu prve županijske nogometne lige zapad seniori NK”Krašić” odigrali su na domaćem terenu neodlučeno 2-2 sa Breganom. Strijelci za naše bili su Josip Tukić i Mislav Šimecki. Sljedeće kolo igramo u nedjelju u Brezju.

Comments

Zvonimir Ilijanić predsjednik sportske zajednice!

Ovih dana u Krašiću je osnovana sportska zajednica općine Krašić. Nakon inicijalnih sastanaka sa načelnikom Josipom Petkovićem Fajnikom došlo je do dogovora između nogometnih klubova Krašić, Brezarić, Pribić te Moto kluba Krašić. Ispred našeg kluba za predsjednika smo predložili Zvonimira Ilijanić koji je izabran jednoglasno, dok je drugi prijedlog Mladosti iz Brezarića bio Alen Gvozdanović koji je izabran za dopredsjednika SZOK. Upravni odbor čine 5 članova, ispred Moto kluba Željko Hlopec, ispred NK”Pribić” dopredsjednik Alen Gvozdanović, ispred NK”Brezarić” Damir Mikuš, dok iz našeg kluba u upravni odbor ulazi predsjednik Zvonimir Ilijanić, i jedan član općine Krašić zamjenik načelnika Josip Špoljar. Nadzorni odbor čine Miro Ćuk, Damir Ilijanić i Tomislav Penić Ivanko. Tajnika udruge birat će upravni odbor na prvom sastanku sportske zajednice. Čestitamo vodstvu ove udruge i nadamo se još boljim rezultatima svih klubova koji posjeduju na području Općine Krašić, te posebne čestitke našem članu Zvonimiru Ilijaniću.

Comments

Krašićanci pjevajući iz Kozlikova!

Na vrućem terenu u Kozlikovu protiv borbenih domaćina “Dinama” Okić Krašićanci su zasluženo pobijedili i kući nose tri boda. Pogodak odluke postigao je u finišu prvog dijela Josip Tukić. Domaćini su u prvom dijelu utakmice svim silama pokušali slomiti tvrde Krašićance ali je Šimatić lako otklonio, domaćin nije ozbiljnije zaprijetio čvrstim i tvrdim gostima. Tokom utakmice Krašićanci su imali velikih prilika za povećat rezultat, Josip Tukić, Luka Penić, Mario Tuček te Dado Beketić nisu uspijeli realizirat izgledne prilike naših, bilo bi tu puno više u mreži domaćina, na kraju konačan rezultat 0-1. U nedjelju igramo domaću utakmicu s Breganom.