Archive forAugust, 2016

Krašićanci uknjižili i drugu pobjedu!

U domaćem derbiju gosti su samo prvih desetak minuta bili ravnopravni protivnik i zasluženo poveli. Krašićanci mijenjaju sklop i polako preuzimaju inicijativu, te preko dobro uposlenog Tučeka izjednačavaju rezultat koji je sa osamnaestak metara prstima loptu pospremio pod prečku golmana Sablića. Nakon što je srušen Josip Tukić, isti je igrač realizirao prvi jedanesterac, a isto se dogodilo i za treći gol domaćih gdje je opet srušen Tukić i opet realizirao i drugi jedanesterac. Drugo poluvrijeme je u potpunosti pripalo domaćinu, a konačni rezultat 4-1 postigao je Prstac sa cca 40 metara lobajući golmana Sablića nakon što je Mačešić krivo dodao loptu Prstacu.

IMG_8918

Comments

Rezultati prvog kola 1.ŽNL zapad!

Odigrano je prvo kolo 1. županijske lige zapad, u nastavku rezultati utakmica. Drugo kolo igra se već u srijedu 31.08.2016. sati.

U kup-u Pribić-Krašić!

Izvučeni su parovi kup-a NS Jastrebarsko. Pribić dočekuje Krašić u srijedu 07.09. u 17.00 sati. U isto vrijeme igraju Dinamo Okić – Jamnica, a 21.09.2016. Zdenčina- Kupinec, dok je Jaska slobodna u ovom kolu!

Comments

Poraz veterana!

Veterani izgubili u prvom kolu u Jaski rezultatom 4-1, strijelac za naše bio je Ante Kelava. Drugo kolo igra se u četvrtak a dočekujemo NK Cvetković u 18:00 sati!