Archive forMarch, 2015

Pobjeda Jaske u Krašiću!

v_5650

na slici: Mislav Bradvić kapetan Jaske

U nedjelju u 16.kolu prve županijske lige zapad igrali su Krašić i Jaska. Prvo poluvrijeme bilo je 1-0 za domaćine auto golom Jaske. Drugo poluvrijeme gosti iz Jaske su uspjeli preokrenuti rezultat golovima bivšeg igrača Krašića Krunoslava Novosela sa dva gola. Dobar start Jaske za ostanak u ligi. Konačni rezultat Krašić – Jaska 1-3

Comments (1)

Kreće nastavak sezone!

1Ove subote i nedjelje kreće nastavak sezone prve županijske lige zapad. 16.kolo u subotu igraju SAVA DRENJE – KLINČA SELA i DINAMO OKIĆ – PUŠĆA. Utakmice počinju u 15.00 sati. U nedjelu je ostalih šest utakmica, BESTOVJE – NOVAKI, ZRINSKI – BREGANA, KRAJ DONJI – MLADOST LUKA, RAKITJE – SLOGA SUZA, KUPINEC -JAKOVLJE, KRAŠIĆ – JASKA, sve utakmice počinju u 15.00 sati!

Pozivamo sve navijače i ljubitelje kluba na utakmicu Krašić – Jaska, nedjelja 15.00 sati, igralište Krašić.