Archive forMarch, 2014

Pioniri izgubili u Klinča Selu!

Ujutro su pioniri igrali u Klinča Selu i izgubili sa 4-0. Promašili su velike prilike, kod 2-0 Matija Škrlac nije uspio iz 11 metara smanjit domaće vodstvo. Drugu nedjelju će bit bolje!

nogomet

Comments

Novi uspjeh naših u Drenju!

Seniori su danas igrali 19.kolo prve županijske lige zapad. Igrali smo sa Savom Drenje i zborili vrijedan bod. Već u prvom poluvremenu domaćini su ostali s igračem manje zbog crvenog kartona, ali nismo uspjeli zabit. Bod u gostima novi je uspjeh naših, i idemo dalje po nove bodove.. Sava Drenje – Krašić 0-0. U nedjelju očekujemo Dinamo Okić i našeg bivšeg trenera Katovčića!

drenjee

Comments

Juniori izgubili u Brezju!

Juniori su igrali prvenstvenu utakmicu u Brezju. Izgubili su 8-4, a strijelci su bili Konjak, Krnežić, Štajcer i Barković.

juniio

Comments

Svi u gostima!

Danas u gostima igraju juniori i seniori u isto vrijeme. Juniori su u Brezju protiv Sloge u 15:30 sati, polazak je u 13:30 sati. Seniori igraju u Drenju sa Savom u 15:30 sati. U nedjelju u 11:30 igraju pioniri u Klinča Selu a polazak je u 10:00 sati =)

nk1

Comments

Danas u Drenju!

Krašić u 19. kolu igra sa trećeplasiranom Savom Drenje. Polazak je u 13.00 sati.

drenje

Comments (1)

Komentirajte, predložite, kritizirajte…

Na službenim stranicama kluba možete napisat u komentarima što mislite o svemu. Komentirat dobre i loše stvari, predložite što bi trebalo, kritizirajte sve kaj vam smeta ili možda imate koju pohvalu za klub i naše dečke!

brazuca

Comments (4)

Bod u gostima, pobjeda Jaske nad Jakovljem!

Kao što znamo Krašić je u Novakima izborio 2-2 iosvojio vrijedan bod, Jaska je bila bolja na Centrali od Jakovlja sa 3-2, Bregana je na domaćem terenu i treću uzastopnu utakmicu poražena od ekipe Sava Drenje sa 1-2, Pušća je sa 2-1 pobjedila Zrinski, Klinča sela – Mladost Luku sa 1-0, dok su Okić i Sloga Suza podjelili bodove, dok je u subotnjoj utakmici Sutla sa 3-0 odigrala sa Rakitjem, a Kraj Donji bolji sa 0-1 u Zaprešiću.