Month: Studeni 2010

NK Krašić – NK Dinamo, 1991.

Get the Flash Player to see this content.

Sedmo mjesto za naše dečke!

krasic2010Kraj polusezone je došlo, odigrano je 15 utakmica. Čestitamo Rakitju na osvojenom prvom mjestu u jesenskom djelu. Na drugom mjestu je Dinamo Jakovlje, dok naši nogometaši zauzimaju solidno sedmo mjesto. Evo i rezultata zadnjeg kola, Bregana – Jaska 0-2, Novaki – Brezje 3-3, Klinča Selo – Okić 0-0, Rakitje – Sloga Orešje 4-1, Kraj Donji – Jakovlje 1-3, Zaprešić – Pušća 4-1, Bestovje – Galgovo 4-1 i Donja Kupčina – Krašić 3-4. U nastavku tablica!

Read More

Pobjeda za kraj polusezone!

matepenicZa kraj polusezone Krašić je bio bolji u Donjoj Kupčini sa 3-4. Do 84. minute domaćini su imali pobjedu u nogama, a onda do 93. minute dva pogotka naših napadača! Strijelci su bili Kristijan Penić i Antonio Burja dva, dok su si prvi gol domaćini zabili sami u svoju mrežu. Bila je ovo pobjeda za našeg igrača i današnjeg kapetana Matiju Penić, koji neće više igrat jer odlazi u Russiu.

“Crouch i Cico” jedina svijetla točka!

markoJako loše odigralo se jučer u Krašiću protiv Bestovja. Rezultat je bio 2-2, a strijelac oba pogotka Marko Penić, jedan iz jedanesterca, kojeg je zaradio Tuček, a drugog zabio glavom na centaršut Burje. Junior Filip Penić odigrao je jako dobru utakmicu, dok je Ferenčić kao i uvjek 100 posto koncentriran na utakmicu. Crveni karton je zaradio golman Matija Šimatić. Zadnje kolo igramo u Donjoj Kupčini, gdje ćemo bit oslabljeni Prstacom, Penićem, Tučekom i Šimatićem.

Bod u Bregani!

IMG_6951Na nedjeljno jutro igralo se u Bregani gdje smo osvojili vrijedan bod, rezultat 0-0. Trenutno smo na devetom mjestu a do kraja se igraju još dva kola.