Archive forOctober, 2010

Uz lošu igru do minimalne pobjede!

decoU subotu se je igrala utakmica 12.kola između Krašića i Galgovo. Utakmica je završila mršavih 1-0, a vrijedan pogodak zabio je Marijan Petković Deco. Sljedeće kolo igramo u Bregani!

Comments (4)

Jaska dovela i svoje suce!

utakmicaU 11. kolu Krašić je dočekao Jasku. Sat vremena prije utakmice došle su obje ekipe, samo se suce čekalo. A onda dolazi trio, Milašinčić, Grdaković i Vujčec. To se je moglo i očekivat, igra se protiv Jaske, a dolaze i njihovi suci. Zanimljivo je to, kad Krašić igra protiv ekipa iz Zaprešića dolaze suci iz Zaprešića, a sad se desilo i protiv Jaske. Pa imamo i mi svoje suce, zašto nebi odsudili nama koju utakmicu. Svi znaju da je Krašić opasna ekipa za svakog protivnika, pa naravno treba se na vrijeme pripremit. No utakmica je počela, Tuček je zabio za 1-0, Všetečka izjednačio ljepim pogotkom, samo malo kasnije povratnik nakon ozljede Burja zabija kroz noge za 2-1. A u tom prvom poluvremenu sa dva starta već je trebao kapetan Tomašević pocrvenit, a njegov kolega sudac mu progledao kroz prste. U drugom poluvremenu naši igrači su počeli znatno padat, jer se već 3 tjedna ne trenira, i onda zamjena za zamjenom. Osam minuta prije kraja dečki iz Jaske su izjednačili, i bili sretni sa ovim velikim bodom. No utakmica još nije završila kad je u posljednjim minutama dignuto upitno zaleđe nad Burjom. A nakon tog u samoj završnici Burja izlazi sam na golmana Nežića, puca mu ravno u ruke, a on u gužvi odbija do Tučeka koji posprema loptu u gol, a sudac Milašinčić sudi faul u napadu, kojeg je vidjela samo sudačka trojka. Krašić je u ovoj utakmici jako oštećen, konačan rezultat 2-2. Svi smo se pomirili s bodom, i nakon ove utakmice u Krašiću je fešta. Nije bila pobjeda, al ovu utakmicu smo igrali za našeg napadača Mihaela Novosela koji nemože nastupiti.