Archive forNovember, 2009

Bod za kraj sezone!

Zadnje kolo seniori Krašića odigrali su 1-1 na domaćem terenu protiv Rakitja. Na polvrijeme se otišlo s vodstvom od 1-0, da bi u drugom poluvremenu gosti izjednačili. No bila je to utakmica gdje se domaćini nisu uspjeli ni sabrat, igralo  nas je 9 i jedan junior. Završila polusezona ne baš predobro, i zbog neozbiljnosti nekih igrača tokom sezone, i posebno na današnjoj utakmici, razmišlja se o puno stvari. Bit će razgovora ove zime o nogometnom klubu Krašić  i o budućnosti, jer ovako više nejde. Moguće je da neki domaći igrači niti ne krenu u novu sezonu zbog ostalih, koji nemogu odigrat niti tih 15 utakmica u polusezoni. Pred nama ima sad puno vremena, godišnja skupština je početkom druge godine, i nadajmo se da neće obećavat brda i doline kao i uvijek. POZDRAV DO SLJEDEĆEG JAVLJANJA!

Comments

Poraz u Pušći!

njkNakon pobjede u Zaprešiću, seniori opet izgubili. Igralo se u Pušći, gdje su domaćini već na poluvremenu vodili sa 2-0. U drugom djelu su samo potvrdili pobjedu i sa 3-1 slavili, strijelac za naše bio je Marijan Petković. Sljedeće zadnje kolo dočekujemo Rakitje!

Comments (1)

Tko to igra?

Tko to igra za NK”Krašić” mnogi se pitaju. Pa evo i mali spot svih igrača, koji trenutno igraju ovu polusezonu.

Comments

Još 2 kola!

krasicPrvu županijsku ligu zapad do kraja polusezone dijeli još dva kola. U nedjelju naši dečki opet idu u goste, kod 12-plasirane Pušće, igra se u 14.00 sati. NK “Krašić” trenutno se nalazi na osmom mjestu sa 18 bodova, bod iza Mladosti Kraj Donji. U zadnjem kolu 22.11. Krašić dočekuje Rakitje u 14.00 sati.