Archive forApril, 2009

Tibor Kuzman podnio ostavku!

01Tibor Kuzman više nije trener nogometnkog kluba Krašić..Nakon loših rezultata, neozbiljnosti igrača i puno drugih problema, bilo mu je dosta. Tibor je sigurno bio najbolji trener Krašića u povijesti, to je i dokazao svojim radom, te osvajanjem kupa NS Jastrebarsko..

Kada dođu bolja vremena u naš nogometni klub, vjerujemo i Tibor će se vratit..Jer ovakvog trenera se samo može poželjet…

Comments

Seniori izgubili 1-4!

krasic-rakitjeIgralo se s Rakitjem..Na poluvremenu 0-2..Početkom drugog poluvremena rezerve smanjuju na 1-2, Ćuk centrira, Pužin zabija..Sve je krenulo dobro, i pred kraj utakmice gosti zabijaju još dva..za konačnih 1-4..Igrali su Šimatić, Tuček, Golub, Šimecki (od 46.Ćuk), Joha, Vrbetić, D.Novosel, K.Penić, Petković, J.Penić(od 46. Pužin), Bakarić..

Comments

Pobjeda!

pioniriPioniri jedini pobjeđuju..Ove nedjelje bili su bolji od Klinča Sela, i idu prema prvom mjestu.

Comments (1)

Brezarić bolji u Krašiću!

nk-krasic2Juniori Brezarića pobjedili Krašić sa 6-3..Nakon vodstva od 1-0 domaćina, gosti su okrenuli rezultat..Dva neiskorištena jedanesterca Josipa Ćuk i Josipa Tukić rezultiralo je ovom porazu..Strijelci za naše bili su Pužin, Penić i Brebrić.