Archive forMarch, 2009

Vinogradar bolji od Mosora!

povrzenicU subotu je odigrano 20.kolo 2.HNL..Vinogradar je na teškom gostovanju kod Mosora, dobio sa 0-1,na asistenciju Povrženića, Palčić zabio za pobjedu..Evo i ostalih rezultata: Hr.Dragovoljac-Imotski 0-2, Trogir-Lokomotiva 1-0, Istra 1961-Međimurje 1-0, Slavonac-Suhopolje 0-0, Karlovac-Moslavina 2-0, Pomorac-Junak 2-3, Solin-Segesta 1-0..

Sljedeće kolo igra se drugog vikenda u 16.00 sati..Mosor-Trogir, Segesta-Pomorac, Junak-Karlovac, Moslavina-Slavonac, Suhopolje – Istra 1961, Međimurje-Hr.Dragovoljac, Imotski-Lokomotiva, a u nedjelju će u Mladini Vingradar-Solin

Od sada na na našim web stranicama možete pratit i 2.Hrvatsku nogometnu ligu.

Comments (1)

Doma samo bod!

tuceek1Danas smo igrali s NK Mladost Luka, i odigrali neriješeno, 1-1..Dvije minute prije kraja prvog poluvremena, poveli smo preko Tučeka, a gosti su izjednačili u drugom poluvremenu..Naši igrači su se ispromašivali, i bila je to utakmica gdje smo očekivali više. Debitirao je Cerjak, dok je junior Tukić počeo od prve minute…Igralo se bez Miceka, koji nije mogao nastupit zbog tri žuta kartona. Veterani igraju u ponedjeljak u Zdenčini.

Comments

Poraz u Igrišću!

nk-krasic-igrisce1U trećem kolu seniori su ostali bez bodova u Igrišću. Jako loša utakmica naših, već u ranim minutama, domaćini su poveli 1-0, a povisili na 2-0 petnaest  minuta prije kraja…I to su bile jedine dvije šanse domaćina..Žute kartone, dobili su Josip Penić i Mihael Novosel..